Jakie są korzyści?

Główną korzyścią płynącą z korzystania z E-Faktury są niskie koszty utrzymania (TCO). Program nie wymaga jakiejkolwiek infrastruktury, jakiegokolwiek sprzętu dedykowanego do jego obsługi. Wystarczy dostęp do internetu!

Nie musisz się martwić o kopie zapasowe. Program jest umiejscowiony na serwerach, które mają regularnie prowadzoną politykę kopii bezpieczeństwa. W razie jakiejkolwiek awarii jesteśmy w stanie odzyskać uszkodzone dane. Koniec ze zmartwieniami związanymi z utratą laptopa, uszkodzeniem dysku twardego, czy jakąkolwiek inną awarią, z powodu której można utracić wszystkie dane. E-Faktura jest bezpieczna!

Koniec z bezsensowną ilością papierów! Wszystkie Twoje faktury znajdują się w "chmurze", co oznacza, że nie musisz trzymać ich w formie papierowej, ani w formie plików gdzieś na dysku. Zawsze masz do nich dostęp i możesz, w miarę potrzeb, wydrukować dowolną z nich.

Łatwość obsługi, to niedoceniana wartość. E-Faktura jest prosta w użytkowaniu, ma wszystko pod ręką. Nie musisz uczyć się skomplikowanych programów i tracić czas na dochodzenie do funkcji dostępnych w programie.